Jdi na obsah Jdi na menu

HALOVÉ ZÁVODY HRADIŠŤKO 19.1.2008

Pokud se pojedete podívat do Hradišťka,tak máte možnost fandit i Slatiňákům - závodit by měli Kateřina Neumannová,Martin Hejl a David Myška.

Zpráva ze severu equichannel.cz z 19.1.2008,čas 20:57:26,autor Josef Malinovský :

"Tuto sobotu (19.1.) se konaly v Hradišťku u Sadské dílčí halové závody spřežení pořádané Jezdeckým klubem Semice. V jedničkách se podařilo zvítězit z osmi startujících MVDr. Pavlu Jadrníčkovi s Generalissimus Aversou XLIV (191,2 b.), soutěž dvojspřeží se šesti účastníky ovládl Jiří Nesvačil s Favory Amarou XII-5 a Sacramoso Clarissou III (193,2 b.) a ve čtyřspřeží nenašel v pětičlenné startovním poli přemožitele Zdeněk Jirásek s koňmi Lump, Aroma-8, Nick 2 a Nero 10 (233,4 b.)."

Tahle nějak by to mělo fungovat,už jsou k dispozici i kompletní výsledky :
Jak si vedli slatiňanští koně a jejich vozatajové ? Kateřina Neumannová v jedničkách začala rok velice dobře - druhým místem.Martinu Hejlovi a Davidu Myškovi se v párech až tak nedařilo ,skončili 5. resp. 6.(čili předposlední a poslední...)Příště v Albertovci bude tedy co vylepšovat ! Jak je to se slatiňanským čtyřspřežím snad víte,tak aby byly výsledky kompetní,tady je čtyřspřeží.

Fotografie mi laskavě poskytla Běla Fialová,děkuji ji za to.Na jejich stránkách najdete i další fotografie z těchto halových závodů.

Něco o atmosféře závodů od Kateřiny Neumannové : "Krásný jezdecký areál,velká hala se super povrchem,parkur byl dobře postavený.Jsem spokojená s výsledkem a hlavně se svým koněm.Jediné co se mě nelíbilo,byla poněkud mdlá atmosféra,naprosto chyběla doprovodná akční hudba (výborná byla např. v prosinci na Trojáku),která podpoří závodníky a také vyhecuje diváky ,kteří tady byli docela vlažní.Myslím,že na našich halovkách je atmosféra rozhodně lepší.Ale to je jen můj názor."

Můžete se podívat na fotoalbum,které vytvořila Olga Procházková.Obsahuje celkem 126 fotografií a najdete tam ze závodů v Hradišťku snad všechno.Některé fotografie najdte v mém fotoalbu k závodům.Olgo díky.

Obsáhlé fotoalbum ze závodů si také můžete prohlédnout na stránkách Lukáše Siegra.