Jdi na obsah Jdi na menu

Pardubice 15.-17.7.2011

„Byl jsem překvapen, jak dopadla drezura. V maratonu jsem věděl, že koně umí utíkat. V této části bylo důležitější, abych zachoval chladnou hlavu, udržel nervy na uzdě a neudělal zbytečný karambol. A parkur nám také vyšel. Bylo moc příjemné, že jsme se takto posouvali stále vpřed,“ zhodnotil Jakub Hlávka svá vystoupení. „Byly to moje druhé závody, ale mám starší koně. Jsou to moji učitelé. Když se mladý jezdec učí na starších ostřílených koních, je to tak lepší. To je pro mě nejlepší škola.“

To jsou slova Jakuba Hlávky z tiskové zprávy Dostihového spolku Pardubice.Najdete tam i další názory k proběhlým závodům,pořadí atd.

POZVÁNKA (tisková informace)

ROZPIS


VÝSLEDKY DREZUR

VÝSLEDKY MARATONU

VÝSLEDKY PO DVOU DNECH

 

PLÁNEK PARKURU

VÝSLEDKY PARKURU

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY

 

NAPSALO SE O ZÁVODECH

EQUICHANNEL

Reportáž ze závodů napsala Běla Fialová.Samozřejmě také fotila - odkaz na její fotoalbum na EQCH najdete o něco níže.

DOSTIHOVÉ ZÁVODIŠTĚ PARDUBICE

Odkaz na tiskovou informaci Dušana Korela není určitě novinkou a najdete ji v různých formách ledaskde...,ale nemůže tady chybět.

 

FOTOALBA ZE ZÁVODŮ

VĚRA PöSCHEL

Být vámi,tak si tohle facebookové fotoalbum rozhodně nenechám ujít !!!

MOJE FOTOALBUM - MARATON

Byla to fuška,ale nakonec jsem vybral něco přes 100  fotografií do tohoto fotoalba.Je pravda,že mi toho ještě dost zbylo...S chutí bych to ale vyměnil za nějakou fotku Jadrníčka,Palána,Kurky,Čmejli,Hlávky...To se mi prostě nezdařilo a slibuju,že se to příště resp. na jiných závodech pokusím napravit.Pardubické fotky těchto vozatajů musíte vyhledat jinde,i když je pravda,že nebylo mým cílem vyfotot všechny.

MOJE FOTOALBUM - PARKUR

Začal jsem tím zdánlivě jednodušším - fotkami z parkuru dvojspřeží a čtyřspřeží (na ostatních jsem nebyl).Jak to dopadlo se podívejte sami.

EQUICHANNEL

Pro Equichannel fotila Běla Fialová

ROMANA NĚMCOVÁ

Drezura,parkur a především maraton je na 247 fotkách Romany Němcové.

KATEŘINA FILIPI

Fotky jsou pouze z maratonu.Při prohlížení jsem objevil zajímavou věc - porovnejte fotku m056 s mojí fotkou z maratonu P1130252...Snad jsem ještě neviděl tak skoro totožné fotky.

JEZDECTVÍ

Šárka a Jiří Bělohlavovi zásobují Jezdectví svými fotkami.Z jejich dílny jsou i fotoalba z DREZURY, MARATONU a PARKURU.

MOJE FOTOALBUM NA FACEBOOKU

Samozřejmě plánuji i album na Rajčeti,tohle bylo jen v rychlosti a zdá se,že se mi možná něco sem tam povedlo.Totéž platí i odalším "facebookovém" albu,kde je PARKUR.